Bilişim Teknolojileri

Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında

Web sitelerinizde kullanabileceğiniz geri sayım yapan Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında dosyasını paylaşacağım sizlerle.

Yapım Aşamasında Sayfası Nedir?

Henüz tasarım aşaması bitmemiş yayına alınmamış web sitesi hakkında bilgi vermek amacıyla kullanılan sayfadır. Genelde sitenin yakında açılacağı ya da yapım aşamasında olduğunu belirten sözler kullanılır.

ücretsiz yapım aşamasında

Hazır Yapım Aşamasında HTML Template

Benimde çok sıklıkla kullandığım geri sayım yapan bir yapım aşamasında HTML template sizinle paylaşmak istiyorum. Bu dosyası indirerek index.html dosyayı kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

 HTML Yapım Aşamasında Dosyasını İndir

Free HTML Yapım Aşamasında Sayfası

 

free yapım aşamasında
free yapım aşamasında

Free HTML Yapım Aşamasında Sayfası üst kısmında, bir zamanlayıcı geçiyor ve hemen altında mesajınızı göstermek için kalın metinler alıyorsunuz. Yine bu şablon da arka plan olarak modaya uygun bir gradyan kullanır. Bu ücretsiz html yapım aşaması şablon türü, modern uygulama açılış sayfalarının tüm tasarım trendini takip ettiği için uygulama başlatma sayfası için en uygunudur. Ayrıca abonelik formu ekleme seçeneğiniz de vardır. Abonelik formu düğmesinin üzerine gelme efektleri vardır. Form alanları alan doğrulamasını destekler, böylece hata verilerini alma şansı azaltılmıştır.

Free HTML Yapım Aşamasında Sayfası İndir

Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında

Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası
Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası

Bu aynı zamanda yapım aşamasında web sitesi şablonuna dayalı bir görüntü kaydırıcısıdır. Geri sayım aracı ile ne kadar süre belirlerseniz o zamandan geriye akacaktır. Zarif görünümü ile ücretsiz html bakımdayız, yakında yayındayız sayfa şablonunu kullanabilirsiniz.. Bu şablonu, siteniz kısa bir süre kapalıysa, örneğin planlanmış bakım ve güncellemeler gibi durumlarda kullanabilirsiniz. Sağ üst köşede kayıt seçeneği verilmiştir. Bazı hizmet tabanlı siteler kullanıcının oturum açmasına ve istek göndermesine izin verebilir, bu seçenek bunun gibi senaryolarda kullanışlı olabilir. Alt kısıma sosyal medya bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası İndir

İlginizi çekebilir:  IMAP ve POP3 Arasındaki Fark Nedir?
instagram

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu