Bilişim Teknolojileri

Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında

Web sitelerinizde kullanabileceğiniz geri sayım yapan Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında dosyasını paylaşacağım sizlerle.

Yapım Aşamasında Sayfası Nedir?

Henüz tasarım aşaması bitmemiş yayına alınmamış web sitesi hakkında bilgi vermek amacıyla kullanılan sayfadır. Genelde sitenin yakında açılacağı ya da yapım aşamasında olduğunu belirten sözler kullanılır.

ücretsiz yapım aşamasında

Hazır Yapım Aşamasında HTML Template

Benimde çok sıklıkla kullandığım geri sayım yapan bir yapım aşamasında HTML template sizinle paylaşmak istiyorum. Bu dosyası indirerek index.html dosyayı kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

 HTML Yapım Aşamasında Dosyasını İndir

Geri sayım sayacı sayfa yenilendikçe başa sarmayan Yapım Aşamasında Sayfası için tıklayın;

Geri Sayım Yapım Aşamasında İndir

Free HTML Yapım Aşamasında Sayfası

 

free yapım aşamasında
free yapım aşamasında

Free HTML Yapım Aşamasında Sayfası üst kısmında, bir zamanlayıcı geçiyor ve hemen altında mesajınızı göstermek için kalın metinler alıyorsunuz. Yine bu şablon da arka plan olarak modaya uygun bir gradyan kullanır. Bu ücretsiz html yapım aşaması şablon türü, modern uygulama açılış sayfalarının tüm tasarım trendini takip ettiği için uygulama başlatma sayfası için en uygunudur. Ayrıca abonelik formu ekleme seçeneğiniz de vardır. Abonelik formu düğmesinin üzerine gelme efektleri vardır. Form alanları alan doğrulamasını destekler, böylece hata verilerini alma şansı azaltılmıştır.

Free HTML Yapım Aşamasında Sayfası İndir

Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında

Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası
Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası

Bu aynı zamanda yapım aşamasında web sitesi şablonuna dayalı bir görüntü kaydırıcısıdır. Geri sayım aracı ile ne kadar süre belirlerseniz o zamandan geriye akacaktır. Zarif görünümü ile ücretsiz html bakımdayız, yakında yayındayız sayfa şablonunu kullanabilirsiniz.. Bu şablonu, siteniz kısa bir süre kapalıysa, örneğin planlanmış bakım ve güncellemeler gibi durumlarda kullanabilirsiniz. Sağ üst köşede kayıt seçeneği verilmiştir. Bazı hizmet tabanlı siteler kullanıcının oturum açmasına ve istek göndermesine izin verebilir, bu seçenek bunun gibi senaryolarda kullanışlı olabilir. Alt kısıma sosyal medya bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası İndir

Blogspot Yapım Aşamasında Teması

Yorumlarda bir arkadaşımızın isteğini üzerine düzenlemesini yaptığım Blogspot kullanan arkadaşların rahatlıkla kullanacağı Blogspot yapım aşamasında teması hazırladım sizler için. Geri sayacı ile birlikte güzel ve şık bir tema oldu her alanda kullanabilirsiniz. Blogspot yapım aşamasında temasını nasıl kullanabilirsiniz? Blogspot teması yükler gibi aynı işlemleri kullanarak temayı yükleyebilirsiniz.

 date: "4 december 2021 11:20:00",

alanını düzenleyerek tarihi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Blogspot-Yapım-Aşamasında-Teması

Herhangi bir sorun yaşarsanız yorumlarda belirterek en kısa sürede çözüme kavuşturacağımızın garantisini veriyorum.

Blogspot Yapım Aşamasında Teması İndir

İlginizi çekebilir:  SPF Kaydı Nedir? SPF Kaydı Neden Gereklidir?

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Merhaba,

  Time zone kısmını nasıl ayarlayabiliriz. Şu anda siteye her girişimde geri sayım en baştan başlıyor. Bunu belirli bir tarihe ve zamana indexleyebilir miyi?

  1. Merhaba Kürşat,
   Hazır olarak eklediğim HTML Yapım Aşamasında dosyaları için Time Zone kısmını değiştirsende sayfa her yenilendiğinde en baştan alıyordu dediğin gibi. Yeniden kodlarını yazarak bir HTML dosya hazırladım ve yazıya Geri Sayım Yapım Aşamasında İndir olarak ekledim, oradan indirebilirsin. Umarım istediğin gibi olmuştur 🙂

 2. Reis selamlar, bu işte gördüğüm kadar çok iyisin. Bu temalar çok işime yaradı teşekkürler. Benim bir sorum olucaktı.
  Ben sadece ekrana Kendi ismim ve altındada discord ismim yazan bi sayfa yapmak istiyorum hiç efekete falan gerek yok. Bunu nasıl yapabilirim basit bişeyse zahmet olmazsa anlatabilirmisin ya da bunun için videolar varsa atbilirmisin lütfen. Şimdiden teşekkürler.

 3. Yarım saatir arıyorum sonunda buldum allah razı olsun çok işime yaradı başkan <3

 4. Merhaba çalışmanız cok başarılı geri sayımı kaldırıp pembe alana arka plan ekleme şansımız olabilir mi.?

 5. Kral, çalışman mükemmel olmuş. Bunu Blogger’a geçirme imkanımız var mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu