Tanıtım

PayFix Cüzdan Yasal Bir Ödeme Yöntemi Mi?

PayFix Banka Denetleme kurumuna bağlı yasal bir dijital ödeme sistemidir. Yaptığınız her işlemi geriye dönük kontrol edebilir ve harcamalarınızı kısıtlayabilirsiniz.

PayFix hem yasal hem de güvenli bir ödeme yöntemidir. Çünkü, siz bakiye yüklemediğiniz sürece harcama yapılmaz. Payfix yasal mı? sorusuna cevap arayan kullanıcılar için detaylı bir makale hazırladık.

payfix yasal mı

PayFix Cüzdan Nedir?

PayFix cüzdan kolay bir şekilde kayıt olabileceğiniz bir ödeme yapma ve ödeme alma sistemidir. Hem kurumsal hem bireysel müşteriler bu hizmetten faydalanabilir. Uygulama ya da PayFix.com.tr adresini kullanarak kaydolabilir ve bakiye yüklemeye yaparak, online alışveriş yapabilirsiniz.

Bakiye yükleyebileceğiniz kanallar sırasıyla şunlardır;
1.Bankaların mobil ve internet şubeleri
2.ATM’ler
3.Havale ve EFT (Açıklama kısmına “PayFix Cüzdan” yazılmalıdır.)
Bu üç yöntem de daha önce kullandığınız bankalar aracılığıyla uygulanmaktadır ve bu yüzden de PayFix Cüzdan bakiye yükleme işlemleri güvenlidir.

PayFix Cüzdan Ne İşe Yarar?

PayFix Cüzdan ile 7/24 ödeme yapabilir ve ödeme alabilirsiniz. Bu size ekstra zaman kazandırmaktadır ve bu sayede işlerinize odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda yurtiçi veya yurtdışı para gönderme burdaki link sizi kullanım ücretlerinden kurtarmaktadır.

PayFix Cüzdan tüm bu işlemler için kart kullanmanızı gerektirmez, işlemlerinizi online olarak dilediğiniz yerde ve dilediğiniz saatte yapabilirsiniz. Bunların dışında PayFix cüzdan ile anlaşmalı firmalardan %10’a varan indirimler ile alışveriş yapabilirsiniz.

PayFix Cüzdan ile kamu ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Hangi ödemeleri yapabileceğiniz aşağıda verilmiştir;

– Elektrik, su, doğalgaz gibi fatura ödemeleri
– Vergi, harç, dosya masrafları
– UYAP Vatandaş Portalı ile icra borcu, icra dosya masrafları
Tüm bunlar PayFix Cüzdan üzerinden ödenmektedir. Bunlar için oluşturulmuş bölümlerden güvenle ödemelerinizi yapabilir, daha sonra bu ödemeleri görüntüleyebilirsiniz.

PayFix Cüzdan Neden Güvenli Bir Ödeme Yöntemi?

PayFix cüzdan kredi kartlarının aksine size bir limit tanımlamamaktadır ve bu sayede istemediğiniz harcamalar cüzdanınız aracılığı ile yapılamaz. Aynı zamanda kartınızı kaybetmek ya da çaldırmak gibi sorunlarla karşılaşmazsınız çünkü bütün işlemler online olarak gerçekleştiriliyor.

Dilediğiniz kadar bakiye yükleyip, bakiyenizi 7/24 harcayabilirsiniz ve dilerseniz cüzdanınızda hiç nakit bulundurmayabilirsiniz. Site ve uygulama güvenlik adına sizden şifre istemektedir ve telefonunuzu ya da bilgisayarınızı kaybetseniz bile, kimse giriş yapamaz. Aynı zamanda yaşadığınız her problemde, PayFix ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Müşteriler İçin PayFix API

PayFix Cüzdan yalnızca bireysel değil aynı zamanda kurumsal müşteriler içinde son derece güvenli bir yöntem. PayFix’e kaydolmak için destek@payfix.com.tr adresine firma bilgilerinizi içeren bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Daha sonra, e-posta PayFix tarafından incelenir ve onay verilir. Peki bu hizmeti kullanmaya başlamak size ne kazandıracak? Kurumsal bir şirket olarak, yüksek komisyon oranlarından kurtulacak ve 7/24 ödeme işlemlerinizi yapabileceksiniz.

PayFix BDDK ve Merkez Bankası tarafından yetkilendirilmiştir ve cüzdanınız güvenle korunmaktadır. Günlük ve anlık olarak bakiye yükleyebilir ve risk almadan işlem yapabilirsiniz. Yüksek limitli kredi kartları sizi korkutuyor mu? Artık bir çözümünüz var; PayFix Kurumsal API.

Kurumsal Müşteriler İçin Sanal Pos ve Mobil Pos

PayFix Sanal Pos ile müşterileriniz ile alışverişiniz bir üst boyuta taşınabilir. Satış yaptığınız web sitesi için Sanal pos kullanarak müşterilerinizin güvenle alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Aynı anda binlerce müşteriye hizmet vermenize olanak sağlamaktadır.

Klasik bankacılık hizmetlerini kullanmayan müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Çok daha fazla platformda satış yaparak, potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilerinize dönüştürebilirsiniz. Üstelik Sanal pos ile alışveriş çok kısa sürmektedir.

Güvenli alışverişi sağlamak için aracı kullanmanıza gerek yok, PayFix Sanal Pos tek başına güvenli ve hızlı bir yöntem olarak geliştirilmiştir. Üstelik PayFix dijital sistemine dahil olmak size pazarlama faaliyetleri gibi alanlarda avantaj sağlamaktadır.

Kaynak: https://www.payfix.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu