Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kişisel blog olan web sitem www.halillacin.com.tr sitesine giriş yaptığınızda ve ziyaret ettiğiniz andan itibaren aşağıda belirttiğim blog kullanım koşullarını ve bu koşulların ihlali durumunda oluşabilecek tüm hukuki ve maddi/manevi durumların sorumluluğu size aittir.

Genel Kapsam

www.halillacin.com.tr ve alt alanadları Halil LAÇİN‘e aittir. Bu sitede yayınlanan tüm içerikler Halil LAÇİN tarafından yazılmaktadır. Bu yazılar Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanarak koruma altındadır. Lisans koşullarında belirtilen şartları gerçekleştirdikten sonra site içeriklerini kullanabilirsiniz. Tersi durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza, kurumunuza ve ya paylaşım yaptığınız yere cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik

Blog’um da yer alan yazıların ve içeriklerin hiçbirini kopyalamaz, alıntı yapamaz ve izinsiz web sitenizde veya forumlarda paylaşımda bulunamazsınız. Paylaşım durumunda genel kapsam başlığında bahsedilen yasal haklar kullanılacaktır.

Ancak içeriklerimi Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı sayfasın da belirttiğim koşullar yerine getirildiği takdirde ve sadece sitenizde içeriğimin bir kısmını alıntılayarak ve alıntıladığınız kısmın sonunda ya da başında kaynak link olarak içerik bağlantısını eklemeniz koşulu ile siteleriniz de içeriklerimi paylaşabilirsiniz.

İndirilebilir Dosyalar ve Dış Bağlantılar

İndirilebilir Dosyalar

Blog sayfamda paylaştığım içeriklerim genel olarak internet sektörüne yönelik olduğu için bazı 3.part programların kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programların doğrusunu edinmeleri için kullanıcılarıma indirme bağlantıları veriyorum.

Bu bağlamda;

  1. İndirdiğiniz programdan oluşabilecek tüm teknik veya fiziki sorunlardan kendiniz sorumlusunuz.
  2. İndirdiğiniz dosyanın çalışıp, çalışmaması durumunda bana bildirim yapmanız durumunda sorun tarafımca giderilecektir ancak bu düzeltme süresince yaşayacağınız sorunlardan Halil LAÇİN sorumlu değildir.

Dış Bağlantılar

Blog’um da paylaştığım bazı içeriklerim de dış bağlantılar vermekteyim. Bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve o sitenin dış bağlantılarından Halil LAÇİN sorumlu değildir. Bağlantı verilen sayfalar daha sonradan değişmiş olabilir ve bu değişimden dolayı oluşabilecek sorunlardan Halil LAÇİN sorumlu değildir.

Yorumlar

Blog sayfam yazılan yorumlar bizzat benim tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. Yorum yazdığınızda aşağıda ki koşulları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Yazılan yorum veya yorumlardan dolayı oluşabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluklardan yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu sayfayı okuduktan sonra siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kullanım koşulları sayfası gerekli oldukça tarafımca güncellenebilir bu yüzden her siteyi ziyaretinizde bu sayfayı kontrol etmeniz önemle rica olunur.

İletişim

Her türlü görüş, soru ve sorunlarınıza benimle iletişim sayfamda ki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu